Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

23

Personel ve öğrenci Taşımacılığı´nda İstanbul gibi mega şehirde günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Emirhan auto tarafından teminat altına alınmıştır. Servis hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde olan Emirhan auto zamanı lehinize çevirmektedir

Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile servis kontrol ve denetimlerimizi sık sık ve sürekli olarak yapmaktayız.

Personel servis hizmeti verirken;

Tüm servis sürücülerimiz;


- Sorumluluk sahibi,

- Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden,

- İş deneyimlerinin zirvesinde,

- Ticari Taşıt kullanma Belgeli,

- En az 5 yıl ehliyetli

- Kılık kıyafetine özen gösteren,

- Güler yüzlü KİŞİLERDİR

Tüm Servis Araçlarımız;


- 0-5 yaş arasında,

- Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan,

- İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan,

- Konforlu,Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan,

- Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan,

- Mecburi teçhizat yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti eksiksiz, kullanılmaya hazır olan,- Trafik,Kasko,İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.

Unutmayın ki Emirhan Oto sizlere en iyi koşullarda en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz tüm profesyonel ekibiyle, teknolojinin son imkanlarını kullanarak çalışmaktadır.